Dobava BIOKEMIJSKO-IMUNOKEMIJSKEGA ANALIZNEGA SISTEMA
Buyer: ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKE KONJICE
- Published
- 13 June 2025
- Submission deadline
- 9 July 2025, 10:00
- Estimated value
- €1,230,000
- Place of performance
- SI034
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00383581-2025
- Reference
- 021bd417-bd44-4718-91f1-4b7e7fd59f5c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
Description
Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz (obr.10). Garancija: min. 12 mesecev vključno s servisi in nadomestnimi deli. Rok dobave: najkasneje v roku devetdeset (90) dni od začetka veljavnosti pogodbe – v skladu z dogovorom z naročnikom (dobava, montaža, šolanje). Javno naročilo se oddaja za obdobje sedem let in sicer od podpisa pogodbe.
Award criteria
- Price — Upošteva se ponudbena cena brez DDV z vsemi stroški, popusti, rabati. Točke bodo dodeljene po naslednji formuli: najnižja ponudbena vrednost x 100 ponudbena vrednost obravnavanega…
Official publications
- TED · 00383581-2025 · 13 June 2025
- OJS · 112/2025 · 13 June 2025