Dobava betonskih pragov 2024
Buyer: Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o.
- Published
- 7 August 2024
- Submission deadline
- 11 September 2024, 12:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00476820-2024
- Reference
- 270663c0-66a2-402b-8994-84dcbb9ac0ef
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34947000Traviesas y partes de traviesas
Description
Dobava betonskih pragov 2024
Award criteria
- Price — Naročnik bo oddal javno naročilo na podlagi ekonomsko najugodnejše ponudbe. Ekonomsko najugodnejša ponudba je določena na podlagi najnižje ponudbene cene. Naročnik bo izbral najcenejšo ponudbo izmed…
Official publications
- TED · 00476820-2024 · 7 August 2024
- OJS · 153/2024 · 7 August 2024
Other tenders from Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o.
- Kretniški deli 2026
- Nakup novih osebnih in lahkih gospodarskih vozil
- Strojno – kemično zatiranje vegetacije 2027 - 2029
- Nakup in vzdrževanje novega dvopotnega večnamenskega delovnega stroja za vzdrževanje železniških prog
- Izvajanje del na javni železniški infrastrukturi 2026 - 2029
- Zavarovanje nivojskega prehoda NPr 11.0 (Trzin 4) v km 11+004 na progi Ljubljana Šiška – Kamnik Graben
- Nakup in vzdrževanje novega dvopotnega večnamenskega delovnega stroja za vzdrževanje železniških prog
- Zavarovanje splošne civilne odgovornosti javne železniške infrastrukture in železniških postajnih poslopij RS
- »Nakup novih motornih progovnih vozil za posebne namene za vzdrževanje železniške proge in snežnih odmetalnikov ter redno vzdrževanje v 3…
- Nakup novih motornih progovnih vozil za posebne namene za vzdrževanje voznega omrežja in redno vzdrževanje v 3 letnem garancijskem roku