ΔΙΚΤΥO ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ
- Published
- 31 July 2025
- Submission deadline
- 8 September 2025, 13:00
- Estimated value
- €24,942,379
- Place of performance
- ΜΑΡΤΙΝΟ ΚΑΙ ΛΑΡΥΜΝΑ, EL644
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00501782-2025
- Reference
- 29bcd2b7-4d6d-4b2e-818c-004c824a7a99
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45252127Trabajos de construcción de plantas de tratamiento de aguas residuales
- 45232440Trabajos de construcción de tuberías para aguas residuales
- 90481000Explotación de una planta de tratamiento de aguas residuales
Description
Το αντικείμενο της δημοπρασίας περιλαμβάνει: 1. την εκπόνηση της Οριστικής Μελέτης της ΕΕΛ, της Μελέτης Εφαρμογής όλων των έργων και κάθε είδους συμπληρωματικής μελέτης και έρευνας, 2. την κατασκευή των έργων Πολιτικού Μηχανικού, 3. την προμήθεια και εγκατάσταση όλου του ηλεκτρολογικού και μηχανολογικού εξοπλισμού, 4. την θέση σε αποδοτική λειτουργία και τις δοκιμές ολοκλήρωσης, 5. την δοκιμαστική λειτουργία και συντήρηση των έργων για χρονικό διάστημα δώδεκα (12) μηνών.
Award criteria
- Quality — Κριτήριο για την ανάθεση της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά με αξιολόγηση μελέτης και βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας-τιμής σύμφωνα με το άρθρο 311 του ν.4412/16, η…
Official publications
- TED · 00501782-2025 · 31 July 2025
- OJS · 145/2025 · 31 July 2025