Digitális kotta programhoz tartozó eszközök besz.
Buyer: Magyar Állami Operaház
- Published
- 22 April 2024
- Submission deadline
- 22 May 2024, 14:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00236738-2024
- Reference
- 3742c5b1-8afc-490d-b589-2a13787708fc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
Description
Digitális kotta programhoz tartozó eszközök besz. 2 részben. A Kr. 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgyjellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell. Részletesen: KD és Műszaki leírás Ajánlattevő: AT; Ajánlatkérő: AK; 2015. évi CXLIII törvény: Kbt.; 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: Kr./R.; 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr.; Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum: EEKD; Ajánlati felhívás: AF; Közbeszerzési dokumentumok: KD; FAKSZ: felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Eszközök és szoftveres eszköztámogatás | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 2 | MDM szolgáltatás és oktatások | 80000000 Servicios de enseñanza y formación | — |
Award criteria
- Price — Összesített nettó ajánlati ár
- Quality — M.2.1 pont szerinti szakember MDM rendszer integrációjában szerzett tapasztalata
Official publications
- TED · 00236738-2024 · 22 April 2024
- OJS · 79/2024 · 22 April 2024