Dienos centro įkūrimo Juodupėje techninio darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos (seno CVP IS Nr.747601)
Buyer: Rokiškio rajono savivaldybės administracija
- Published
- 10 February 2025
- Estimated value
- €16,714
- Place of performance
- LT025
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00088544-2025
- Reference
- ee2827ba-1ea1-442c-add9-db5246b83b98
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71320000Servicios de diseño técnico
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-20 paskelbto pirkimo Nr. 747601 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda:https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/791547?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 20241201 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai
Award criteria
- Price — A=A_min/A_p #x
- Quality — B=Bp#y
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB "Sivesta" | €19,000 | — |
Official publications
- TED · 00088544-2025 · 10 February 2025
- OJS · 28/2025 · 10 February 2025
Other tenders from Rokiškio rajono savivaldybės administracija
- Rokiškio miesto kelių, gatvių ir takų priežiūros paslaugos žiemos metu
- Gyvybinių funkcijų monitoriai su centrinėmis stotimis Rokiškio rajono ligoninei
- Keleivių vežimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais paslaugos Rokiškio rajono savivaldybėje (TP)
- Biokuro katilinės operatoriaus paslaugos Skemų socialinės globos namams
- Videolaringoskopai Rokiškio rajono ligoninei
- Videolaringoskopai Rokiškio rajono ligoninei
- Biokuro katilinės operatoriaus paslaugos Skemų socialinės globos namams
- Dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatas (09-029-P-0003) NUTRAUKTAS
- Dirbtinės plaučių ventiliacijos prietaisai Rokiškio rajono ligoninei NUTRAUKTAS
- Įvairios statybinės, elektrotechninės, santechnikos ir kitos prekės