DIALIZNI POTROŠNI MATERIAL 2025
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE
- Published
- 18 November 2024
- Submission deadline
- 18 December 2024, 10:00
- Place of performance
- SI042
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00702851-2024
- Reference
- 756893a0-44b9-4155-b8b1-8006f9458ad4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33692800Soluciones para diálisis
Description
Javno naročilo za sukcesivno dobavo dializnega potrošnega materiala za potrebe Splošne bolnišnice Jesenice za eno leto z možnostjo podaljšanja.
Lots (10)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dializatorji | 33692800 Soluciones para diálisis | — |
| 2 | Igle | 33692800 Soluciones para diálisis | — |
| 3 | Katetri | 33692800 Soluciones para diálisis | — |
| 4 | Bikarbonatne kapsule | 33692800 Soluciones para diálisis | — |
| 5 | TEKOČI KISLI KONCENTRAT V PLASTENKI ZA PRIPRAVO DIALIZNE RAZTOPINE ZA BHD , HDF IN HF, PAKIRAN PO 1L- CITRAT KOT PUFER | 33692800 Soluciones para diálisis | — |
| 6 | SISTEMI (SETI) ZA PRIKLJUČITEV NA DIALIZO | 33692800 Soluciones para diálisis | — |
| 7 | SREDSTVA ZA DEKALCINACIJO, DEZINFEKCIJO IN ODSTRANJEVANJE BIOLOŠKIH USEDLIN | 33692800 Soluciones para diálisis | — |
| 8 | ARTIKLI ZA KONTINUIRANO VENSKO-VENSKO HEMOFILTRACIJO (CVVH) IN OSTALE MODALITETE CRRT (CVVHDF, CVVHD, SCUF) | 33692800 Soluciones para diálisis | — |
| 9 | Set za priključitev/odključitev na hemodializi | 33692800 Soluciones para diálisis | — |
| 10 | Koncentrati za citratno HD | 33692800 Soluciones para diálisis | — |
Award criteria
- Price — Cena
- Price — Cena
- Price — Cena
- Price — Cena
- Price — Cena
- Price — Cena
- Quality — Sterilizacija s paro.
- Price — cena
- Price — cena
- Price — Cena.
- Price — Cena.
Official publications
- TED · 00702851-2024 · 18 November 2024
- OJS · 224/2024 · 18 November 2024