El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ΄ΑΡΙΘΜ. 5188/2024

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΑΙΟΝΙΑΣ

Published
19 March 2024
Submission deadline
24 April 2024, 15:00
Estimated value
€586,115
Place of performance
EL523
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00164476-2024
Reference
4b684317-c7ca-4bfa-94f8-b018a22ae933
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ- ΚΙΝΗΣΗΣ - ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ & ΒΙΟΜΑΖΑΣ (ΠΕΛΛΕΤ) ΔHMOY ΠΑΙΟΝΙΑΣ

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ
EL523
09135100 Petróleo para calefacción €116,532
2 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ Α ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ
EL523
09135100 Petróleo para calefacción €93,896
3 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ Β ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ
EL523
09135100 Petróleo para calefacción €117,370
4 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥ ΔΕΚΑΜΗΝΟΥ
EL523
09134100 Gasoil €205,645

Award criteria

Official publications