El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη υπ΄αρίθμ. 37/25 του 201 ΚΕΦΑ για την Προμήθεια Yλικών Service Bulletin (SB) TB V215-0711 &TB V215-4609, Mod Kit – R1 Heater – Firex System, Συγκροτήματος «Fire Protection System (26) των A/Φ CL-215/415 (Ο/Ν 253142)

Buyer: 201 ΚΕΦΑ

Published
16 December 2025
Submission deadline
29 January 2026, 11:00
Estimated value
€920,550
Place of performance
Ελευσίνα, EL306
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00833948-2025
Reference
c3380677-aef3-4961-b3e5-27a226902143
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη υπ΄αρίθμ. 37/25 του 201 ΚΕΦΑ για την Προμήθεια Yλικών Service Bulletin (SB) TB V215-0711 &TB V215-4609, Mod Kit – R1 Heater – Firex System, Συγκροτήματος «Fire Protection System (26) των A/Φ CL-215/415 (Ο/Ν 253142)

Official publications