Διακήρυξη υπ΄αρίθμ. 30/25 του 201 ΚΕΦΑ για την Επ ‘ανταλλαγή Προμήθεια Υλικού Emergency Hydraulic Pump Α/Φ CL-415 (Ο/Ν 253121)
Buyer: 201 ΚΕΦΑ
- Published
- 29 August 2025
- Submission deadline
- 17 September 2025, 12:00
- Estimated value
- €184,924
- Place of performance
- Ελευσίνα, EL306
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00565333-2025
- Reference
- 5a6dfd3f-a291-49d3-aff8-d3107e42d3bc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34731000Partes de aeronaves
- 34144213Vehículos de lucha contra incendios
Description
Διακήρυξη υπ΄αρίθμ. 30/25 του 201 ΚΕΦΑ για την Επ ‘ανταλλαγή Προμήθεια Υλικού Emergency Hydraulic Pump Α/Φ CL-415 (Ο/Ν 253121)
Official publications
- TED · 00565333-2025 · 29 August 2025
- OJS · 165/2025 · 29 August 2025