Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 30/25 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια υλικών εξοπλισμού Έρευνας και Διάσωσης (SAR) με κωδικό ΟΠΣ 6003345
Buyer: ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 30 December 2025
- Submission deadline
- 9 February 2026, 15:00
- Estimated value
- €241,715
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00867079-2025
- Reference
- f9514f23-0297-4017-988e-5fed0317a144
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35112000Equipo de salvamento y emergencia
Description
Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 30/25 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια υλικών εξοπλισμού Έρευνας και Διάσωσης (SAR) με κωδικό ΟΠΣ 6003345
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1(Portable i pads (Φορητά ταμπλετ)) | 30213200 Tabletas digitales | €7,775 |
| 2 | Τμήμα 2 Vest secumar type (Γιλέκο τύπου secumar) | 35112000 Equipo de salvamento y emergencia | €99,600 |
| 3 | Τμήμα 3 Diver wetsuits (Στολές δύτη) | 37412260 Trajes húmedos | €6,250 |
| 4 | Τμήμα 4 Baby rescue bag (Σάκος διάσωσης μωρού) | 35112000 Equipo de salvamento y emergencia | €14,850 |
| 5 | Τμήμα 5 Rescue harness (Ζώνη διάσωσης) | 35112000 Equipo de salvamento y emergencia | €30,778 |
| 6 | Τμήμα 6 First aid bags with equipment and drugs (Τσάντες πρώτων βοηθειών με εξοπλισμό και φάρμακα) | 33141623 Botiquines de primeros auxilios | €12,903 |
| 7 | Τμήμα 7 (ΦΟΡΗΤΟΙ ΑΣΥΡΜΑΤΟΙ ΠΟΜΠΟΔΕΚΤΕΣ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ) | 32531000 Equipo de comunicaciones por satélite | €29,060 |
| 8 | Τμήμα 8 (ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ) | 32510000 Sistema inalámbrico de telecomunicaciones | €40,500 |
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Cost — ΒΕΛΤΙΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ -ΤΙΜΗΣ
- Cost — ΒΕΛΤΙΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ -ΤΙΜΗΣ
Official publications
- TED · 00867079-2025 · 30 December 2025
- OJS · 251/2025 · 30 December 2025
Other tenders from ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Δ.15/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Υπόδησης «Αθλητικά Υποδήματα», «Παντόφλες Πλαστικές», «Υποδήματα Εξόδου Λευκά», «Υποδήματα…
- Δ.18/26 της ΥΠ/ΠΑ για τη Μίσθωση Συνεργείου Καθαριότητας Χώρων ΚΕΔΑ/Ζ
- Δ.08/26 της ΥΠ/ΠΑ για την «Παροχή εκπαίδευσης σε εξομοιωτές πτήσης (Flight Simulator, F/S) των πληρωμάτων των ελικοπτέρων (Ε/Π)…
- Δ.14/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Γραβάτες», «Κασκόλ» και «Κουκούλες Μάλλινες»
- Δ.11/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Υλικού Πλήρωσης Αρμών και Κορδονιού Πολυαιθυλενίου Δαπέδων Αεροδρομίων της Π.Α
- Δ.04/26 της ΥΠ/ΠΑ για την την Προμήθεια Αεροπορικού Καυσίμου JET-A1 για τον Ανεφοδιασμό των Πτητικών Μέσων της ΠΑ που Προσγειώνονται στο…
- Δ.04/26 της ΥΠ/ΠΑ για την την Προμήθεια Αεροπορικού Καυσίμου JET-A1 για τον Ανεφοδιασμό των Πτητικών Μέσων της ΠΑ που Προσγειώνονται στο…
- Δ.08/26 της ΥΠ/ΠΑ για την «Παροχή εκπαίδευσης σε εξομοιωτές πτήσης (Flight Simulator, F/S) των πληρωμάτων των ελικοπτέρων (Ε/Π)…
- Δ.11/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Υλικού Πλήρωσης Αρμών και Κορδονιού Πολυαιθυλενίου Δαπέδων Αεροδρομίων της Π.Α
- Δ.07/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Ανάδειξη Αναδόχου για την Παροχή Υπηρεσιών Επαναλμβανόμενης Εκπαίδευσης των Πληρωμάτων της ΠΑ στον Εξομοιωτή…