ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ’ ΑΡΙΘΜ. 28/24
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 22 May 2024
- Submission deadline
- 24 June 2024, 14:00
- Estimated value
- €298,000
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00302245-2024
- Reference
- d2a503c9-9f8c-457c-b457-fa5bf89130e1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18453000Cremalleras
Description
Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για τη Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) 2ετούς Διάρκειας, από Υπογραφή της, με Σκοπό την Προμήθεια Φερμουάρ, για την Απρόσκοπτη Υλοποίηση του Προγράμματος Κατασκευής Ειδών Ιματισμού του 700 ΣΕ, για τα Έτη 2025 - 2026
Lots (10)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 18453000 Cremalleras | €105,000 |
| 2 | Τμήμα 2 | 18453000 Cremalleras | €120,000 |
| 3 | Τμήμα 3 | 18453000 Cremalleras | €57,600 |
| 4 | Τμήμα 4 | 18453000 Cremalleras | €2,400 |
| 5 | Τμήμα 5 | 18453000 Cremalleras | €13,000 |
| 6 | Lot 6 | — | €105,000 |
| 7 | Lot 7 | — | €120,000 |
| 8 | Lot 8 | — | €57,600 |
| 9 | Lot 9 | — | €2,400 |
| 10 | Lot 10 | — | €13,000 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
Official publications
- TED · 00302245-2024 · 22 May 2024
- OJS · 98/2024 · 22 May 2024
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ