El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 10/24 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού (Ατομικός Σάκος Ιματισμού, Δίκοχα Αξκών - Υπξκών)

Buyer: ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ

Published
26 April 2024
Submission deadline
4 June 2024, 15:00
Place of performance
ΑΘΗΝΑ, EL303
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00250160-2024
Reference
3fef4d85-a3d3-430c-ae41-3d324c1f2303
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 10/24 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού (Ατομικός Σάκος Ιματισμού, Δίκοχα Αξκών - Υπξκών)

Official publications

Other tenders from ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ