Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 07/24 της ΥΠ/ΠΑ
Buyer: ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 8 March 2024
- Submission deadline
- 17 April 2024, 15:00
- Estimated value
- €2,000,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00143588-2024
- Reference
- 0e075cb0-a6da-4e56-9b5d-3a07c767ed0f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31640000Máquinas y aparatos con una función propia
Description
Προμήθεια Συσκευής Εκπαίδευσης του Ιπτάμενου Προσωπικού των Ενόπλων Δυνάμεων και των Σωμάτων Ασφαλείας στην Απώλεια Προσανατολισμού
Official publications
- TED · 00143588-2024 · 8 March 2024
- OJS · 49/2024 · 8 March 2024
Other tenders from ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Δ.15/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Υπόδησης «Αθλητικά Υποδήματα», «Παντόφλες Πλαστικές», «Υποδήματα Εξόδου Λευκά», «Υποδήματα…
- Δ.18/26 της ΥΠ/ΠΑ για τη Μίσθωση Συνεργείου Καθαριότητας Χώρων ΚΕΔΑ/Ζ
- Δ.08/26 της ΥΠ/ΠΑ για την «Παροχή εκπαίδευσης σε εξομοιωτές πτήσης (Flight Simulator, F/S) των πληρωμάτων των ελικοπτέρων (Ε/Π)…
- Δ.14/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Γραβάτες», «Κασκόλ» και «Κουκούλες Μάλλινες»
- Δ.11/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Υλικού Πλήρωσης Αρμών και Κορδονιού Πολυαιθυλενίου Δαπέδων Αεροδρομίων της Π.Α
- Δ.04/26 της ΥΠ/ΠΑ για την την Προμήθεια Αεροπορικού Καυσίμου JET-A1 για τον Ανεφοδιασμό των Πτητικών Μέσων της ΠΑ που Προσγειώνονται στο…
- Δ.04/26 της ΥΠ/ΠΑ για την την Προμήθεια Αεροπορικού Καυσίμου JET-A1 για τον Ανεφοδιασμό των Πτητικών Μέσων της ΠΑ που Προσγειώνονται στο…
- Δ.08/26 της ΥΠ/ΠΑ για την «Παροχή εκπαίδευσης σε εξομοιωτές πτήσης (Flight Simulator, F/S) των πληρωμάτων των ελικοπτέρων (Ε/Π)…
- Δ.11/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Υλικού Πλήρωσης Αρμών και Κορδονιού Πολυαιθυλενίου Δαπέδων Αεροδρομίων της Π.Α
- Δ.07/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Ανάδειξη Αναδόχου για την Παροχή Υπηρεσιών Επαναλμβανόμενης Εκπαίδευσης των Πληρωμάτων της ΠΑ στον Εξομοιωτή…