ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ΄ ΑΡΙΘ. 31/24
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 30 May 2024
- Submission deadline
- 1 July 2024, 14:00
- Estimated value
- €798,880
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00319886-2024
- Reference
- f5e6664f-e962-4791-ab2f-2d65ea8df223
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90910000Servicios de limpieza
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
- 90919200Servicios de limpieza de oficinas
- 55300000Servicios de restaurante y de suministro de comidas
- 90919300Servicios de limpieza de escuelas
Description
Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για τη Σύναψη Συμφωνίας – Πλαίσιο (Σ-Π) 4ετούς Διάρκειας για την Παροχή Υπηρεσιών Καθαριότητας των Κτιριακών Εγκαταστάσεων και Τραπεζοκομίας – Πλύσης Σκευών Εστιατορίων – Μαγειρείων της ΣΜΥ (Συμπεριλαμβανομένης της Καθαριότητας του Βρεφονηπιακού Σταθμού Τρικάλων)
Lots (12)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €131,064 |
| 2 | Τμήμα 2 | 90919200 Servicios de limpieza de oficinas | €59,620 |
| 3 | Τμήμα 3 | 90910000 Servicios de limpieza | €205,672 |
| 4 | Τμήμα 4 | 55300000 Servicios de restaurante y de suministro de comidas | €222,400 |
| 5 | Τμήμα 5 | 55300000 Servicios de restaurante y de suministro de comidas | €84,724 |
| 6 | Τμήμα 6 | 90919300 Servicios de limpieza de escuelas | €95,400 |
| 7 | Lot 7 | — | €131,064 |
| 8 | Lot 8 | — | €59,620 |
| 9 | Lot 9 | — | €205,672 |
| 10 | Lot 10 | — | €222,400 |
| 11 | Lot 11 | — | €84,724 |
| 12 | Lot 12 | — | €95,400 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σ-Π είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή) για κάθε τμήμα.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σ-Π είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή) για κάθε τμήμα.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σ-Π είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή) για κάθε τμήμα.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σ-Π είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή) για κάθε τμήμα.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σ-Π είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή) για κάθε τμήμα.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σ-Π είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή) για κάθε τμήμα.
Official publications
- TED · 00319886-2024 · 30 May 2024
- OJS · 104/2024 · 30 May 2024
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ