Διακήρυξη υπ' αρ.πρωτ.23728/7-11-2025
Buyer: Δήμος Άργους-Μυκηνών
- Published
- 11 November 2025
- Submission deadline
- 8 December 2025, 15:00
- Estimated value
- €461,519
- Place of performance
- EL651
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00745897-2025
- Reference
- 7b04436a-4398-4e3f-9410-f871b0ad146d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 55524000Servicios de suministro de comidas para escuelas
Description
Διακήρυξη για τη για τη «Σίτιση μαθητών Μουσικού και Καλλιτεχνικού Σχολείου Αργολίδας σχολικών ετών 2025-2026 (από Ιανουάριο έως Μάιο) και 2026-2027»
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00745897-2025 · 11 November 2025
- OJS · 217/2025 · 11 November 2025