ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΓΡΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ, ΙΑΤΡΙΚΑ ΑΕΡΙΑ, ΚΑΙ ΥΓΡΟ ΑΖΩΤΟ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
- Published
- 23 April 2024
- Submission deadline
- 24 May 2024, 23:00
- Estimated value
- €699,910
- Place of performance
- ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00240502-2024
- Reference
- 0a1fdd53-abad-4fe6-8a85-23caeba8418a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24111000Hidrógeno, argón, gases nobles, nitrógeno y oxígeno
Description
Διακήρυξη για την προμήθεια «ΥΓΡΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ, ΙΑΤΡΙΚΑ ΑΕΡΙΑ, ΚΑΙ ΥΓΡΟ ΑΖΩΤΟ » για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Αιτωλοακαρνανίας - Νοσηλευτική Μονάδα Αγρινίου –Νοσηλευτική Μονάδα Μεσολογγίου για δύο (2) έτη
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ, ΙΑΤΡΙΚΑ ΑΕΡΙΑ, ΚΑΙ ΥΓΡΟ ΑΖΩΤΟ | 24111000 Hidrógeno, argón, gases nobles, nitrógeno y oxígeno | €513,733 |
| 2 | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ, ΙΑΤΡΙΚΑ ΑΕΡΙΑ, ΚΑΙ ΥΓΡΟ ΑΖΩΤΟ | 24111000 Hidrógeno, argón, gases nobles, nitrógeno y oxígeno | €186,176 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00240502-2024 · 23 April 2024
- OJS · 80/2024 · 23 April 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
- Προμήθεια Βιοιατρικού εξοπλισμού του Γενικού Νοσοκομείου ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (Νοσηλευτική Μονάδα ΑΓΡΙΝΙΟΥ)
- Προμήθεια Βιοιατρικού εξοπλισμού του Γενικού Νοσοκομείου ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (Νοσηλευτική Μονάδα ΑΓΡΙΝΙΟΥ)
- Προμήθεια Βιοιατρικού εξοπλισμού του Γενικού Νοσοκομείου ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (Νοσηλευτική Μονάδα ΑΓΡΙΝΙΟΥ)
- Προμήθεια Βιοιατρικού εξοπλισμού του Γενικού Νοσοκομείου ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (Νοσηλευτική Μονάδα ΑΓΡΙΝΙΟΥ)
- Προμήθεια Βιοιατρικού εξοπλισμού του Γενικού Νοσοκομείου ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (Νοσηλευτική Μονάδα ΑΓΡΙΝΙΟΥ)
- Προμήθεια Βιοιατρικού εξοπλισμού του Γενικού Νοσοκομείου ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (Νοσηλευτική Μονάδα ΑΓΡΙΝΙΟΥ)
- Προμήθεια Βιοιατρικού εξοπλισμού του Γενικού Νοσοκομείου ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (Νοσηλευτική Μονάδα ΑΓΡΙΝΙΟΥ)
- Προμήθεια Βιοιατρικού εξοπλισμού του Γενικού Νοσοκομείου ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (Νοσηλευτική Μονάδα ΑΓΡΙΝΙΟΥ)
- Προμήθεια Βιοιατρικού εξοπλισμού του Γενικού Νοσοκομείου ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (Νοσηλευτική Μονάδα ΑΓΡΙΝΙΟΥ)
- Προμήθεια Βιοιατρικού εξοπλισμού του Γενικού Νοσοκομείου ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (Νοσηλευτική Μονάδα ΑΓΡΙΝΙΟΥ)