Διακήρυξη ΥΕ1 της Πράξης με Κωδικό ΟΠΣ 6001319
Buyer: ΕΙΔΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΟΜΕΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ, ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ (ΕΥΔΕ- ΒΕΚ)
- Published
- 13 September 2024
- Estimated value
- €6,405,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00550611-2024
- Reference
- aac597ef-e78b-4d7f-a588-f2b151aa3515
- Official source
- Official source
CPV codes
- 80500000Servicios de formación
Description
Διακήρυξη Διεθνούς Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για το Υποέργο 1 «Ενέργειες Συμβουλευτικής, Κατάρτισης και Mentoring (Δυτική Μακεδονία - Πελοπόννησος)» της Πράξης «Ολοκληρωμένες Παρεμβάσεις Συμβουλευτικής, Επαγγελματικής Κατάρτισης και Πιστοποίησης Δεξιοτήτων για εργαζόμενους και αυτοαπασχολούμενους σε επισφαλείς θέσεις στις Περιφέρειες της Δυτικής Μακεδονίας και της Πελοποννήσου», στο πλαίσιο του Προγράμματος «Δίκαιη Αναπτυξιακή Μετάβαση 2021-2027» με Κωδικό ΟΠΣ 6001319, βάση της Απόφασης Ένταξης με αρ. πρωτ. 0083-15/06/2023 (ΑΔΑ ΨΑΥΡ46ΜΤΛΡ-Ξ5Κ-2) του Διοικητή της Ειδικής Υπηρεσίας Δίκαιης Αναπτυξιακής Μετάβασης.
Award criteria
- Quality — Βλ. κριτήρια ανάθεσης παράγραφος 2.3 του τεύχους διακήρυξης
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Ένωση Εταιρειών «ΣΑΡΩΝΙΣ ΑΤΕΒΕ – UNIVERSAL ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Α.Ε. - ΚΕΚ ΠΡΩΤΑΓΟΡΑΣ –I.DE.A. ΕΠΕ-Κ.Δ.Β.Μ. – Κ.Δ.Β.Μ. ΔΥΝΑΜΙΚΗ» | €6,340,950 | — |
Official publications
- TED · 00550611-2024 · 13 September 2024
- OJS · 179/2024 · 13 September 2024
Other tenders from ΕΙΔΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΟΜΕΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ, ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ (ΕΥΔΕ- ΒΕΚ)