Διακήρυξη "Σύμβουλος Τεχνικής Υποστήριξης Επιτελικής Δομής ΕΣΠΑ Υ.ΠΑΙ.Θ.Α."
Buyer: ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ Υ.ΠΑΙ.Θ.Α.
- Published
- 6 August 2024
- Submission deadline
- 16 September 2024, 14:00
- Estimated value
- €3,667,200
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00473355-2024
- Reference
- 670533e3-19fa-4a7f-b2e4-deea7184d5e7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72224000Servicios de consultoría en gestión de proyectos
Description
Διακήρυξη ανοικτού, άνω των ορίων διαγωνισμού για την επιλογή αναδόχου για το έργο "Σύμβουλος Τεχνικής Υποστήριξης Επιτελικής Δομής ΕΣΠΑ Υ.ΠΑΙ.Θ.Α."
Award criteria
- Quality — Το κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — Το κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00473355-2024 · 6 August 2024
- OJS · 152/2024 · 6 August 2024