Διακήρυξη Συμφωνίας Πλαίσιο 1086/2025
Buyer: ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
- Published
- 24 October 2025
- Submission deadline
- 24 November 2025, 23:59
- Estimated value
- €750,000
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00704911-2025
- Reference
- 41903991-4f45-4d13-9362-aa63d1872bd3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
Διακήρυξη ανοικτού, ηλεκτρονικού διαγωνισμού άνω των ορίων για τη σύναψη Συμφωνίας-Πλαίσιο για την προμήθεια 25.000 αντιδραστηρίων ανάλυσης με ψηφιακό PCR (CPV 33696500-0), με εκτελεστικές συμβάσεις χωρίς επαναδιαγωνισμό, χρονικής διάρκειας τεσσάρων (4) μηνών, με δικαίωμα προαίρεσης ποσοστού έως πενήντα τοις εκατό (50%) επί της ποσότητας. Συνολική εκτιμώμενη αξία συμφωνίας-πλαίσιο χωρίς ΦΠΑ και δικαιώματα προαίρεσης: €500.000,00 (ΦΠΑ 6%: €30.000,00). Δικαιώματα προαίρεσης: €250.000,00 (ΦΠΑ 6%: €15.000,00). Συνολική εκτιμώμενη αξία συμφωνίας πλαίσιο με δικαιώματα προαίρεσης: €750.000,00, συνολική εκτιμώμενη αξία συμφωνίας-πλαίσιο με δικαιώματα προαίρεσης και ΦΠΑ: €795.000,00 (ΦΠΑ 6%: €45.000,00).
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00704911-2025 · 24 October 2025
- OJS · 205/2025 · 24 October 2025