Διακήρυξη προμήθειας καυσίμων θέρμανσης και κίνησης
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
- Published
- 1 March 2024
- Submission deadline
- 1 April 2024, 15:00
- Estimated value
- €483,884
- Place of performance
- EL632
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00127754-2024
- Reference
- 0279a0a9-b85b-48ef-911e-0ff5d441bad3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09135100Petróleo para calefacción
- 09134100Gasoil
- 09132100Gasolina sin plomo
Description
Δημόσιος Ανοιχτός Διαγωνισμός άνω των ορίων μέσω ΕΣΗΔΗΣ, με αντικείμενο την «Προμήθεια υγρών καυσίμων θέρμανσης και κίνησης για την κάλυψη των αναγκών των υπηρεσιών χωρικής αρμοδιότητας της Π.Ε. Αχαΐας της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας»
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ Α: ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ ΓΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΤΡΑΣ | 09132100 Gasolina sin plomo | €132,979 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ Β: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΤΡΑΣ | 09134100 Gasoil | €274,741 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ Γ: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΤΡΑΣ | 09135100 Petróleo para calefacción | €65,682 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ Δ: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ | 09135100 Petróleo para calefacción | €4,891 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ Ε: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ | 09135100 Petróleo para calefacción | €5,590 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00127754-2024 · 1 March 2024
- OJS · 44/2024 · 1 March 2024