ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΥΠΑ 2025
Buyer: ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 27 March 2025
- Submission deadline
- 27 April 2025, 15:00
- Estimated value
- €336,320
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00195995-2025
- Reference
- b7d15c7a-e0f2-4180-990c-4a4ff9e32ae7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
- 09130000Petróleo y destilados
Description
Ηλεκτρονικός ανοιχτός Διαγωνισμός άνω των ορίων µε σφραγισµένες προσφορές, για την προμήθεια καυσίμων κίνησης και θέρμανσης CPV 091321004 ,CPV 091341008, CPV 091342009,CPV 091351005 για τις Οργανικές μονάδες ΥΠΑ», (ετήσιες ανάγκες) συμπεριλαμβανομένων νομίμων κρατήσεων και ΦΠΑ 24% . Το κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά προσδιοριζόμενη αποκλειστικά βάσει της τιμής . Η συνολική προϋπολογισθείσα δαπάνη ανέρχεται στο ποσό των τετρακοσίων δέκα επτά χιλιάδων και τριάντα επτά Ευρώ (417.037€), (336.320,16 άνευ ΦΠΑ) .Οι ποσότητες είναι σε λίτρα.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΥΠΑ CPV: 091321004 | 09130000 Petróleo y destilados | €54,710 |
| 2 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΝΤΙΖΕΛ(με βιοντίζελ) ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΥΠΑ CPV: 091341008 Αριθμός τμήματος 2 | 09130000 Petróleo y destilados | €76,615 |
| 3 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ Η/Ζ (ΧΩΡΙΣ ΒΙΟΝΤΙΖΕΛ) ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΥΠΑ CPV: 091342009 Αριθμός τμήματος:3 | 09134200 Combustible para motores diésel | €12,903 |
| 4 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΥΠΑ (CPV 091351005) Αριθμός τμήματος: 4 | 09135000 Aceites combustibles | €192,093 |
Award criteria
- Price — Το κριτήριο κατακύρωσης θα είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά προσδιοριζόμενη αποκλειστικά βάσει τιμής ήτοι με ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) επί της εκάστοτε διαμορφούμενης,…
Official publications
- TED · 00195995-2025 · 27 March 2025
- OJS · 61/2025 · 27 March 2025