Διακήρυξη Νο 1/2024
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΕΜΠ
- Published
- 2 December 2024
- Submission deadline
- 3 December 2024, 09:00
- Estimated value
- €403,226
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00733155-2024
- Reference
- 350aa541-6eb6-471e-9ff5-68b5fe377ab9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72300000Servicios relacionados con datos
- 72320000Servicios relacionados con bases de datos
- 72330000Servicios de normalización y clasificación de contenidos o datos
- 72314000Servicios de recogida e intercalación de datos
Description
Διακήρυξη για τον ανοιχτό, άνω των ορίων, ηλεκτρονικό διαγωνισμό Νο 1/2024 με αντικείμενο την «Παροχή Υπηρεσιών Διεξαγωγής Αναδρομικής και Προοπτικής Κλινικής Μελέτης με Συλλογή Ιατρικών Δεδομένων από Ασθενείς με Ανεύρυσμα Κοιλιακής Αορτής και Παροχή Υπηρεσιών Προτυποποίησης και Εναρμόνισης Ιατρικών Δεδομένων και Ανάπτυξης Ομοσπονδιακών Βάσεων Δεδομένων» στο πλαίσιο του έργου με τίτλο «ΣΥΣΤΗΜΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΑΠΟΦΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΟΣΟ ΤΩΝ ΑΝΕΥΡΥΣΜΑΤΩΝ ΚΟΙΛΙΑΚΗΣ ΑΟΡΤΗΣ ΒΑΣΙΣΜΕΝΟ ΣΕ ΜΟΝΤΕΛΑ ΤΕΧΝΗΤΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ» με κωδικό πράξης TAEDR-0535983 και κωδικό ΕΛΚΕ ΕΜΠ: 68/1652, στο πλαίσιο της Δράσης της Γενικής Γραμματείας Έρευνας και Καινοτομίας (ΓΓΕΚ) “Εμβληματικές δράσεις σε διαθεματικές επιστημονικές περιοχές με ειδικό ενδιαφέρον για την σύνδεση με τον παραγωγικό ιστό” με ID 16618 και κωδικό ΟΠΣ ΤΑ 5149305, ΣΑΤΑ 019, κωδ. Ενάριθμου 2022ΤΑ01900008 που υλοποιείται στο πλαίσιο του Εθνικού Σχεδίου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας Ελλάδα 2.0, το οποίο χρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση – NextGenerationEU, με επιστημονικό υπεύθυνο τον Καθ. Γεώργιο Ματσόπουλο.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1: Αναδρομική Κλινική Μελέτη - Συλλογή Ιατρικών Δεδομένων | 72300000 Servicios relacionados con datos | €80,645 |
| 2 | Τμήμα 2: Προοπτική Κλινική Μελέτη - Συλλογή Ιατρικών Δεδομένων | 72300000 Servicios relacionados con datos | €161,290 |
| 3 | Τμήμα 3: Προτυποποίηση και εναρμόνισης ιατρικών δεδομένων - Ανάπτυξη Ομοσπονδιακών Βάσεων Δεδομένων | 72330000 Servicios de normalización y clasificación de contenidos o datos | €161,290 |
Award criteria
- Quality — άρ 2.3.1 της διακήρυξης: Κριτήριο ανάθεσης Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής.
Official publications
- TED · 00733155-2024 · 2 December 2024
- OJS · 234/2024 · 2 December 2024
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΕΜΠ
- Διακήρυξη Νο 9/2026
- Διακήρυξη Νο 13/2026
- 2η ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Νο 9/2024 Για τα Τμήματα 1(με Α/Α 2,12,20,31,37,39,48,60,61,69,72,73,79,80,81,82,84), 3, 5, 9, 10, 11 και…
- 2η ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Νο 9/2024 Για τα Τμήματα 1(με Α/Α 2,12,20,31,37,39,48,60,61,69,72,73,79,80,81,82,84), 3, 5, 9, 10, 11 και…
- 2η ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Νο 9/2024 Για τα Τμήματα 1(με Α/Α 2,12,20,31,37,39,48,60,61,69,72,73,79,80,81,82,84), 3, 5, 9, 10, 11 και…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Νο 4/2025
- 2η ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Νο 9/2024 Για τα Τμήματα 1(με Α/Α 2,12,20,31,37,39,48,60,61,69,72,73,79,80,81,82,84), 3, 5, 9, 10, 11 και…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Νο 9/2024
- ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Νο 9/2024 Για τα Τμήματα 1 (ME A/A 3,19,20,21,27,28,31,34,37,39,43,47,48,50,60,74,75 &76), 3, 8, 9, 11, 14…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Νο 9/2024