El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesEU-funded

Διακήρυξη Νο 1/2024

Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΕΜΠ

Published
24 October 2024
Submission deadline
2 December 2024, 09:00
Estimated value
€403,226
Place of performance
EL303
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00645148-2024
Reference
350aa541-6eb6-471e-9ff5-68b5fe377ab9
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη για τον ανοιχτό, άνω των ορίων, ηλεκτρονικό διαγωνισμό Νο 1/2024 με αντικείμενο την «Παροχή Υπηρεσιών Διεξαγωγής Αναδρομικής και Προοπτικής Κλινικής Μελέτης με Συλλογή Ιατρικών Δεδομένων από Ασθενείς με Ανεύρυσμα Κοιλιακής Αορτής και Παροχή Υπηρεσιών Προτυποποίησης και Εναρμόνισης Ιατρικών Δεδομένων και Ανάπτυξης Ομοσπονδιακών Βάσεων Δεδομένων» στο πλαίσιο του έργου με τίτλο «ΣΥΣΤΗΜΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΑΠΟΦΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΟΣΟ ΤΩΝ ΑΝΕΥΡΥΣΜΑΤΩΝ ΚΟΙΛΙΑΚΗΣ ΑΟΡΤΗΣ ΒΑΣΙΣΜΕΝΟ ΣΕ ΜΟΝΤΕΛΑ ΤΕΧΝΗΤΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ» με κωδικό πράξης TAEDR-0535983 και κωδικό ΕΛΚΕ ΕΜΠ: 68/1652, στο πλαίσιο της Δράσης της Γενικής Γραμματείας Έρευνας και Καινοτομίας (ΓΓΕΚ) “Εμβληματικές δράσεις σε διαθεματικές επιστημονικές περιοχές με ειδικό ενδιαφέρον για την σύνδεση με τον παραγωγικό ιστό” με ID 16618 και κωδικό ΟΠΣ ΤΑ 5149305, ΣΑΤΑ 019, κωδ. Ενάριθμου 2022ΤΑ01900008 που υλοποιείται στο πλαίσιο του Εθνικού Σχεδίου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας Ελλάδα 2.0, το οποίο χρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση – NextGenerationEU, με επιστημονικό υπεύθυνο τον Καθ. Γεώργιο Ματσόπουλο.

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1: Αναδρομική Κλινική Μελέτη - Συλλογή Ιατρικών Δεδομένων
EL303
72300000 Servicios relacionados con datos €80,645
2 Τμήμα 2: Προοπτική Κλινική Μελέτη - Συλλογή Ιατρικών Δεδομένων
EL303
72300000 Servicios relacionados con datos €161,290
3 Τμήμα 3: Προτυποποίηση και εναρμόνισης ιατρικών δεδομένων - Ανάπτυξη Ομοσπονδιακών Βάσεων Δεδομένων
EL303
72330000 Servicios de normalización y clasificación de contenidos o datos €161,290

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΕΜΠ