Διακήρυξη με Ανοικτή Διαδικασία σύμβασης προμήθειας μέσω ΕΣΗΔΗΣ για την «Αναβάθμιση μουσειακών υποδομών Μουσείου Γεράσιμου Σκλάβου στο Αργοστόλι Κεφαλληνίας». Α/Α ΕΣΗΔΗΣ: 255274.
Buyer: Δήμος Αργοστολίου
- Published
- 3 June 2024
- Submission deadline
- 9 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €442,293
- Place of performance
- Αργοστόλι, EL623
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00326639-2024
- Reference
- 6f7a3cf2-2fb2-4647-8d85-89e2d73e1c9a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39154000Equipamiento de exposición
- 39141100Estantes
- 31527260Sistemas de alumbrado
Description
Το αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και τοποθέτηση - εγκατάσταση του απαραίτητου εξοπλισμού για την εύρυθμη λειτουργία του Μουσείου Γεράσιμου Σκλάβου του Δήμου Αργοστολίου. Στο αντικείμενο της παρούσης περιλαμβάνονται: Ειδικές κατασκευές – προθήκες, προμήθειες ειδικών κατασκευών, κουζίνας και συστημάτων φωτισμού έργων τέχνης, κατάλληλων για την έκθεση, ανάδειξη αλλά και προστασία και συντήρηση των εκθεμάτων. Κατά τα λοιπά σύμφωνα με τα αναφερόμενα στην υπ’ αριθ. 28/2022 μελέτη της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Αργοστολίου.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00326639-2024 · 3 June 2024
- OJS · 106/2024 · 3 June 2024