ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΣΔΟΕ ΕΤΗ 2025 ΚΑΙ 2026
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
- Published
- 19 August 2024
- Submission deadline
- 20 September 2024, 15:00
- Estimated value
- €251,613
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00497587-2024
- Reference
- 19dca15e-006e-4f85-af12-9564e0f56f1e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΣΔΟΕ ΕΤΗ 2025 ΚΑΙ 2026
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00497587-2024 · 19 August 2024
- OJS · 160/2024 · 19 August 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
- Διακήρυξη ηλεκτρονικού ανοιχτού άνω των ορίων Διαγωνισμού για την παροχή υπηρεσιών διοργάνωσης του Συνεδρίου "The Homologues Group Meeting…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Ανοικτού (Διεθνούς) Άνω των Ορίων Διαγωνισμού για την προμήθεια αναλωσίμων υλικών εκτυπωτών για τις ανάγκες των…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Ανοικτού (Διεθνούς) Άνω των Ορίων Διαγωνισμού για την προμήθεια των κεντρικών υποδομών πληροφορικής της Αρχής…
- Έργο: «Διεξαγωγή ηλεκτρονικών δημοπρασιών παραχώρησης απλής χρήσης χώρων αιγιαλού, παραλίας, όχθης και παρόχθιας ζώνης μεγάλων λιμνών και…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Ανοικτού (Διεθνούς) Άνω των Ορίων Διαγωνισμού για το Έργο: Κωδικοποίηση Νομοθεσίας Κεφαλαιαγοράς
- ΦΥΛΑΞΗ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
- ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΤΙΡΙΟΥ ΣΔΟΕ
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Ανοικτού (Διεθνούς) Άνω των Ορίων Διαγωνισμού για το Έργο: Κωδικοποίηση Νομοθεσίας Κεφαλαιαγοράς
- Έργο: «Διεξαγωγή ηλεκτρονικών δημοπρασιών παραχώρησης απλής χρήσης χώρων αιγιαλού, παραλίας, όχθης και παρόχθιας ζώνης μεγάλων λιμνών και…
- Διαγωνισμός παροχής μεταφορικών υπηρεσιών για το ΥΠΕΘΟΟ