ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
- Published
- 21 May 2024
- Submission deadline
- 18 June 2024, 15:00
- Estimated value
- €1,260,574
- Place of performance
- EL531
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00296131-2024
- Reference
- 283585a6-3d35-4824-acd0-c996b85c63c2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09135100Petróleo para calefacción
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ Α | 09135100 Petróleo para calefacción | €676,444 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ Β | 09134100 Gasoil | €584,130 |
| 3 | Lot 3 | — | €1,260,574 |
Award criteria
- Price — Έμμεσα με ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) (με ακρίβεια δύο δεκαδικών ψηφίων) επί της εκάστοτε διαμορφούμενης και πιστοποιούμενης από το παρατηρητήριο τιμών του Υπουργείου Ανάπτυξης και Επενδύσεων…
Official publications
- TED · 00296131-2024 · 21 May 2024
- OJS · 97/2024 · 21 May 2024