ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΦΑΛΤΟΜΙΓΜΑΤΟΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
- Published
- 31 December 2025
- Submission deadline
- 9 February 2026, 15:00
- Estimated value
- €537,358
- Place of performance
- EL431
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00870541-2025
- Reference
- 620cb816-ab9a-4065-92c5-0eae291dc46f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44113620Asfalto
- 44113900Materiales para el mantenimiento de carreteras
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι προμήθεια ασφαλτομίγματος για την κάλυψη των αναγκών του Δήμου Χερσονήσου. Σύμφωνα με την μελέτη 45/2025 της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών, ο Δήμος θα προχωρήσει στην προμήθεια Ασφαλτικού γαλακτώματος συγκολλητικής απάλειψης ΚΕ-1, Ασφαλτομίγματος για στρώση κυκλοφορίας παρασκευαζόμενο εν θερμώ σε μόνιμη εγκατάσταση με θραυστά σδρανή υλικά λατομείου, τύπου ΑΣ 10 ή ΑΣ 12,5 ή ΑΣ 20, σύμφωνα με την ΕΠΕ 05-03-11-04 «Ασφαλτικές στρώσεις κλειστού τύπου ασφαλτικού σκυροδέματος" και έτοιµου ψυχρού ασφαλτοµίγµατος.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα Α | 44113620 Asfalto | €474,560 |
| 2 | Τμήμα Β | 44113620 Asfalto | €36,798 |
| 3 | Τμήμα Γ | 44113900 Materiales para el mantenimiento de carreteras | €26,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00870541-2025 · 31 December 2025
- OJS · 252/2025 · 31 December 2025