ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΕΝΤΡΩΝ ΛΥΜΑΤΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
- Published
- 11 August 2025
- Submission deadline
- 22 September 2025, 14:30
- Estimated value
- €1,248,000
- Place of performance
- Ν.ΑΡΤΑΚΗ, EL642
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00523170-2025
- Reference
- 8a254644-61c1-4a60-8711-006df407df53
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90481000Explotación de una planta de tratamiento de aguas residuales
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΕΝΤΡΩΝ ΛΥΜΑΤΩΝ, ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 24 ΜΗΝΩΝ
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00523170-2025 · 11 August 2025
- OJS · 152/2025 · 11 August 2025
Other tenders from ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ