Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας εξοπλισμού μικροσκοπίας
Buyer: ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΕΜΙΓΚ
- Published
- 25 November 2024
- Submission deadline
- 7 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €2,646,900
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00716990-2024
- Reference
- 61a217a5-5503-4858-83e1-189ae9d12a10
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
Διακήρυξη για Σύμβαση Προμήθειας εξοπλισμού μικροσκοπίας 12_24
Lots (11)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1(Υ3) | 38518200 Microscopios estereoscópicos | €8,100 |
| 2 | 2(Υ3) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €1,050,000 |
| 3 | 3(Υ3) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €590,000 |
| 4 | 4(Υ3) | 38515100 Microscopios polarizantes | €150,000 |
| 5 | 5(Υ3) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €130,000 |
| 6 | 6(Υ3) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €205,000 |
| 7 | 7(Υ3) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €155,000 |
| 8 | 8(Υ3) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €7,000 |
| 9 | 9(Υ3) | 38510000 Microscopios | €80,000 |
| 10 | 10(Υ3) | 38515100 Microscopios polarizantes | €245,000 |
| 11 | 11(Υ3) | 38515100 Microscopios polarizantes | €26,800 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00716990-2024 · 25 November 2024
- OJS · 229/2024 · 25 November 2024
Other tenders from ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΕΜΙΓΚ