ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΛΕΙΑΣ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΠΥΡΓΟΥ
- Published
- 15 November 2024
- Submission deadline
- 30 December 2024, 16:00
- Estimated value
- €336,653
- Place of performance
- ΠΥΡΓΟΣ, EL633
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00698030-2024
- Reference
- c48df59f-ba91-4ece-ad65-ab87076d4ec6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696300Reactivos químicos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ ΜΕ ΒΙΟΧΗΜΙΚΕΣ ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΒΙΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΜΕ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟ MIC | 33696300 Reactivos químicos | €52,204 |
| 2 | ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΥΓΡΩΝ | 33696300 Reactivos químicos | €21,492 |
| 3 | ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΥΡΟΑΝΑΛΥΣΗΣ (ΧΗΜΙΚΗ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΗ) | 33696300 Reactivos químicos | €62,810 |
| 4 | ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ ΠΗΞΕΩΣ ΑΙΜΑΤΟΣ | 33696300 Reactivos químicos | €188,143 |
| 5 | ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΛΥΠΛΕΚΤΙΚΗΣ PCR ΓΙΑ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗ ΣΕ ΕΝΥ ΚΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΟ | 33696300 Reactivos químicos | €7,320 |
| 6 | ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ | 33696300 Reactivos químicos | €4,684 |
| 7 | ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ | — | €336,653 |
Award criteria
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ
- Price
Official publications
- TED · 00698030-2024 · 15 November 2024
- OJS · 223/2024 · 15 November 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΛΕΙΑΣ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΠΥΡΓΟΥ
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- Υλοποίηση του Υποέργου 1 με τίτλο "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΚΛΙΝΕΣ, ΦΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΤΡΟΧΗΛΑΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ" της Πράξης «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ…
- Υλοποίηση του Υποέργου 1 με τίτλο "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΚΛΙΝΕΣ, ΦΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΤΡΟΧΗΛΑΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ" της Πράξης «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ…
- Υλοποίηση του Υποέργου 1 με τίτλο "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΚΛΙΝΕΣ, ΦΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΤΡΟΧΗΛΑΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ" της Πράξης «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ…
- Υλοποίηση του Υποέργου 4 με τίτλο "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ- ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΚΛΙΝΙΚΩΝ" της Πράξης «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΤΗΣ Ν.Μ.ΠΥΡΓΟΥ ΤΟΥ Γ.Ν.ΗΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ:ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΡΕΑΤΑ, ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ…
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- Υλοποίηση του Υποέργου 3 με τίτλο "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΜΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΗΣ 4Κ-3D-ICG, ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ,…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΙΑΤΡΙΚΑ ΑΕΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ Ν.Μ.ΠΥΡΓΟΥ ΤΗΣ Ν.Μ.ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΑΙ…
- Υλοποίηση του Υποέργου 4 με τίτλο "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ- ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΚΛΙΝΙΚΩΝ" της Πράξης «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ…