Διακήρυξη ΕΣΗΔΗΣ 363595/2024
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
- Published
- 20 December 2024
- Submission deadline
- 30 January 2025, 23:59
- Estimated value
- €161,593
- Place of performance
- ΒΟΛΟΣ, EL613
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00783862-2024
- Reference
- f2dae389-aea8-41b9-a7a9-37ec854534b0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39100000Mobiliario
Description
Διακήρυξη για την ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΠΛΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Lots (26)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ | 39100000 Mobiliario | €631 |
| 2 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ | 39100000 Mobiliario | €2,669 |
| 3 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ | 39100000 Mobiliario | €339 |
| 4 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ | 39100000 Mobiliario | €5,032 |
| 5 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ | 39100000 Mobiliario | €20,050 |
| 6 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ | 39100000 Mobiliario | €3,613 |
| 7 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ | 39100000 Mobiliario | €2,823 |
| 8 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ | 39100000 Mobiliario | €3,972 |
| 9 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ | 39100000 Mobiliario | €671 |
| 10 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ | 39100000 Mobiliario | €1,200 |
| 11 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΙΑΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ | 39100000 Mobiliario | €7,004 |
| 12 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ | 39100000 Mobiliario | €1,341 |
| 13 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ | 39100000 Mobiliario | €315 |
| 14 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ | 39100000 Mobiliario | €435 |
| 15 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ | 39100000 Mobiliario | €17,944 |
| 16 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΑΓΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ | 39100000 Mobiliario | €1,520 |
| 17 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ | 39100000 Mobiliario | €9,600 |
| 18 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ | 39100000 Mobiliario | €1,790 |
| 19 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ | 39100000 Mobiliario | €15,232 |
| 20 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ | 39100000 Mobiliario | €2,851 |
| 21 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ | 39100000 Mobiliario | €8,900 |
| 22 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ | 39100000 Mobiliario | €14,395 |
| 23 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ | 39100000 Mobiliario | €7,790 |
| 24 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ | 39100000 Mobiliario | €12,593 |
| 25 | ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ Π.Θ. | 39100000 Mobiliario | €18,883 |
| 26 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΠΛΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ | — | €161,593 |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00783862-2024 · 20 December 2024
- OJS · 248/2024 · 20 December 2024