El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesEU-funded

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ - ΕΠΟΠΤΕΙΑ ΟΡΝΙΘΠΑΝΙΔΑ (ΣΧΕΔΙΟ ΠΡΟΕΓΚΡΙΣΗ)

Buyer: ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ

Published
2 July 2024
Submission deadline
2 August 2024, 17:00
Estimated value
€773,600
Place of performance
EL303
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00392617-2024
Reference
1953876a-f02a-470b-8e75-874cb0927caa
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ - ΕΠΟΠΤΕΙΑ ΟΡΝΙΘΠΑΝΙΔΑ (ΣΧΕΔΙΟ ΠΡΟΕΓΚΡΙΣΗ)

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1
EL303
90711500 Seguimiento medioambiental que no sea para la construcción €309,440
2 ΤΜΗΜΑ 2
EL303
90711500 Seguimiento medioambiental que no sea para la construcción €464,160

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ