El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Ε.18/2025

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ

Published
19 December 2025
Submission deadline
1 April 2025, 11:00
Estimated value
€2,112,901
Place of performance
ΣΕΡΡΕΣ, EL526
Procedure
Open procedure
Documents
18
Notice number
00846810-2025
Reference
feeb7e97-82ce-43c8-b116-e8b42ce1c393
Official source
Official source

CPV codes

Description

18 ΕΙΔΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

Lots (18)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΥΠΟΕΡΓΟ 1 ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ
EL526
33115000 Tomógrafos €483,871
2 ΥΠΟΕΡΓΟ 2 ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟ
EL526
33111000 Aparatos para radiología €233,871
3 ΥΠΟΕΡΓΟ 3 Αναλυτής Φασματομετρίας
Σερρες, EL526
33114000 Espectroscopios €185,484
4 ΥΠΟΕΡΓΟ 4 Μηχανήματα Αιμοκάθαρσης 11
EL526
33181100 Aparatos de hemodiálisis €177,419
5 ΥΠΟΕΡΓΟ 5 Πολυθρόνες Αιμοκάθαρσης με ζυγό 18
EL526
33100000 Equipamiento médico €104,839
6 ΥΠΟΕΡΓΟ 6 Υπερηχογράφος Ακτινολογικού
Σερρες, EL526
33112200 Unidad de ultrasonidos €64,516
7 ΥΠΟΕΡΓΟ 7 Υπερηχογράφος Καρδιολογικής
Σερρες, EL526
33112200 Unidad de ultrasonidos €40,323
8 ΥΠΟΕΡΓΟ 8 Εγκεφαλογράφος Νευρολογικής
Σερρες, EL526
33112330 Ecoencefalógrafos €32,258
9 ΥΠΟΕΡΓΟ 9 Υπερηχογράφος Διακρανιακός
Σερρες, EL526
33112200 Unidad de ultrasonidos €24,194
10 ΥΠΟΕΡΓΟ 10 Διαθλαστική Μονάδα Οφθαλμολογικής
Σερρες, EL526
33122000 Aparatos de oftalmología €52,419
11 ΥΠΟΕΡΓΟ 11 Μηχάνημα Άσηπτης Συγκόλλησης
Σερρες, EL526
33100000 Equipamiento médico €24,194
12 ΥΠΟΕΡΓΟ 12 Συσκευή Χρώσης Πλακιδίων
Σερρες, EL526
33100000 Equipamiento médico €32,258
13 ΥΠΟΕΡΓΟ 13 Ακτινοσκοπικό Φορητό τύπου C-ARM
Σερρες, EL526
33111600 Aparatos para radiografías €100,806
14 ΥΠΟΕΡΓΟ 14 Πλυντήρια χειρουργικών εργαλείων 3
Σερρες, EL526
39330000 Equipo de desinfección €145,161
15 ΥΠΟΕΡΓΟ 15 Λαπαροσκοπικός Πύργος
Σερρες, EL526
33162000 Instrumentos y aparatos de quirófano €217,742
16 ΥΠΟΕΡΓΟ 16 Σύστημα Παρακολούθησης Φυσιολογίας
Σερρες, EL526
33162000 Instrumentos y aparatos de quirófano €76,613
17 ΥΠΟΕΡΓΟ 17 Κρεβάτια Στεφανιαίας Μονάδας 7
Σερρες, EL526
33192130 Camas provistas de motor €44,355
18 ΥΠΟΕΡΓΟ 18 Μηχάνημα Αναισθησιολογικό 2
Σερρες, EL526
33171100 Instrumentos para anestesia €72,581

Official publications