ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ "Σάρωση εκκρεμών αιτήσεων καταχώρισης εγγραπτέων πράξεων σε Κτηματολογικά Γραφεία/Υποκαταστήματα του νπδδ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ"
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ
- Published
- 23 September 2024
- Submission deadline
- 31 October 2024, 13:00
- Estimated value
- €480,900
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00570904-2024
- Reference
- 8f12e49b-ad67-4bd9-a710-22414ef4ac20
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79999100Servicios de escaneado
Description
Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Ανοικτού (Διεθνούς) Άνω των Ορίων Διαγωνισμού με τίτλο «Σάρωση εκκρεμών αιτήσεων καταχώρισης εγγραπτέων πράξεων σε Κτηματολογικά Γραφεία/Υποκαταστήματα του νπδδ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ»
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 : «Σάρωση εκκρεμών πράξεων στα Κτηματολογικά Γραφεία Αθηνών, Αττικής, Κρήτης, Κυκλάδων και Πελοποννήσου και Υποκαταστήματα αυτών» | 79999100 Servicios de escaneado | €258,300 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 : «Σάρωση εκκρεμών πράξεων στα Κτηματολογικά Γραφεία Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης, Ηπείρου, Θεσσαλίας, Ιονίων Νήσων, Κεντρικής Μακεδονίας και Στερεάς Ελλάδος και Υποκαταστήματα αυτών | 79999100 Servicios de escaneado | €222,600 |
Award criteria
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, η οποία εκτιμάται ανά Τμήμα βάσει των κάτωθι κριτηρίων:…
- Price — Η συνολική βαθμολογία της τεχνικής προσφοράς υπολογίζεται με βάση τον παρακάτω τύπο: U = σ1*Κ1 + σ2*Κ2 + σ3*Κ3, όπου σ1, σ2 και σ3 είναι οι αντίστοιχοι συντελεστές βαρύτητας των κριτηρίων Κ1, Κ2 και…
Official publications
- TED · 00570904-2024 · 23 September 2024
- OJS · 185/2024 · 23 September 2024