Διακήρυξη Δ.13/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ
- Published
- 25 April 2024
- Submission deadline
- 4 June 2024, 14:00
- Estimated value
- €731,411
- Place of performance
- ΣΕΡΡΕΣ, EL526
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00246774-2024
- Reference
- 56331a98-687d-4d14-aba9-3b1afbefcfa8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696100Reactivos para determinación del grupo sanguíneo
Description
Διακήρυξη με ανοικτή διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ για την προμήθεια αντιδραστηρίων για «Αντιδραστήρια για την εξακρίβωση ομάδων αίματος» με ταυτόχρονη παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού για την κάλυψη αναγκών του Γενικού Νοσοκομείου Σερρών
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 33696100 Reactivos para determinación del grupo sanguíneo | €567,807 |
| 2 | Τμήμα 2 | 33696100 Reactivos para determinación del grupo sanguíneo | €20,000 |
| 3 | Τμήμα 3 | 33696100 Reactivos para determinación del grupo sanguíneo | €104,884 |
| 4 | Τμήμα 4 | 33696100 Reactivos para determinación del grupo sanguíneo | €8,000 |
| 5 | Τμήμα 5 | 33696100 Reactivos para determinación del grupo sanguíneo | €30,720 |
Award criteria
- Price — 'Οπως προβλέπεται στη Διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00246774-2024 · 25 April 2024
- OJS · 82/2024 · 25 April 2024