El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ. ΠΡΩΤ. ΧΧΧΧΧΧ/2024

Buyer: Διεύθυνση Καλλιτεχνικής Εκπαίδευσης

Published
28 October 2024
Submission deadline
11 November 2024, 23:00
Estimated value
€145,451
Place of performance
Τήνος, EL422
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00655282-2024
Reference
622efa6a-358f-4c92-a548-05fbaf0c5062
Official source
Official source

CPV codes

Description

"Προμήθεια Υλικοτεχνικού εξοπλισμού Κτιριακής Επέκτασης του Προπαρασκευαστικού και Επαγγελματικού Σχολείου Καλών Τεχνών Πανόρμου Τήνου", στο πλαίσιο του υποέργου 7 ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ: “SUB.5 Αναβάθμιση και εκσυγχρονισμός του Προπαρασκευαστικού και Επαγγελματικού Σχολείου Καλών Τεχνών Πανόρμου Τήνου – Συντήρηση και Εκθεσιακή Αναβάθμιση Οικίας Γιαννούλη Χαλεπά”.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα Α
ΤΗΝΟΣ, EL422
42414500 Puentes grúa €131,350
2 Τμήμα Β
ΤΗΝΟΣ, EL422
42414500 Puentes grúa €14,101

Award criteria

Official publications

Other tenders from Διεύθυνση Καλλιτεχνικής Εκπαίδευσης