ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ. ΠΡΩΤ. ΧΧΧΧΧΧ/2024
Buyer: Διεύθυνση Καλλιτεχνικής Εκπαίδευσης
- Published
- 22 October 2024
- Submission deadline
- 22 November 2024, 16:00
- Estimated value
- €251,757
- Place of performance
- Τήνος, EL422
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00638361-2024
- Reference
- 127683a8-bff1-4309-97ca-9d38ba87192b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44512000Herramientas manuales diversas
- 44510000Herramientas
- 42990000Máquinas diversas para usos especiales
- 39141100Estantes
Description
«Προμήθεια εξοπλισμού και εργαλείων χειρός», στο πλαίσιο του υποέργου 6 ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ: “SUB.5 Αναβάθμιση και εκσυγχρονισμός του Προπαρασκευαστικού και Επαγγελματικού Σχολείου Καλών Τεχνών Πανόρμου Τήνου – Συντήρηση και Εκθεσιακή Αναβάθμιση Οικίας Γιαννούλη Χαλεπά”
Lots (10)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 44512000 Herramientas manuales diversas | €84,249 |
| 2 | Τμήμα 2 | 44512000 Herramientas manuales diversas | €84,249 |
| 3 | Τμήμα 3 | 44512000 Herramientas manuales diversas | €84,249 |
| 4 | Τμήμα 4 | 44512000 Herramientas manuales diversas | €84,249 |
| 5 | Τμήμα 5 | 44510000 Herramientas | €21,045 |
| 6 | Τμήμα 6 | 44510000 Herramientas | €18,412 |
| 7 | Τμήμα 7 | 42990000 Máquinas diversas para usos especiales | €61,069 |
| 8 | Τμήμα 8 | 42990000 Máquinas diversas para usos especiales | €4,916 |
| 9 | Τμήμα 9 | 42990000 Máquinas diversas para usos especiales | €19,000 |
| 10 | Τμήμα 10 | 39141100 Estantes | €37,903 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00638361-2024 · 22 October 2024
- OJS · 206/2024 · 22 October 2024
Other tenders from Διεύθυνση Καλλιτεχνικής Εκπαίδευσης
- Αναβάθμιση και εκσυγχρονισμός κτηριακής υποδομής της Κρατικής Σχολής Ορχηστικής Τέχνης_Προμήθεια Επίπλων και τάπητα πατώματος χορού
- Αναβάθμιση και εκσυγχρονισμός κτηριακής υποδομής της Κρατικής Σχολής Ορχηστικής Τέχνης_Προμήθεια Επίπλων και τάπητα πατώματος χορού
- Αναβάθμιση και εκσυγχρονισμός κτηριακής υποδομής της Κρατικής Σχολής Ορχηστικής Τέχνης
- Αναβάθμιση και εκσυγχρονισμός κτηριακής υποδομής της Κρατικής Σχολής Ορχηστικής Τέχνης
- Προμήθεια καμινίων χυτηρίου και σχετικού εξοπλισμού
- Προμήθεια εργαλείων μαρμάρου βαρέως τύπου
- «Προμήθεια εξοπλισμού και εργαλείων χειρός: εργαλεία και λοιπός εξοπλισμός μηχανουργού»
- «Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού για ράφια βαρέος τύπου» (CPV: 39141100-3 Ερμάρια και ράφια) του Υποέργου 21– Τμήμα Χ)
- Προμήθεια και Εγκατάσταση Μικρότερης Ανυψωτικής Γέφυρας
- Προμήθεια εξοπλισμού και εργαλείων χειρός: Προμήθεια μεγάλων μηχανημάτων ξυλουργείου