ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ. 3/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
- Published
- 15 October 2024
- Submission deadline
- 25 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €200,000
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00621122-2024
- Reference
- 29e5cb51-7169-4f54-abc6-048edf595266
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34928200Vallas
Description
"Προμήθεια και εγκατάσταση νέας περίφραξης και συντήρηση υφιστάμενης περίφραξης αρχαιολογικού χώρου Αρχαίας Αγοράς", στο πλαίσιο του Έργου «ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟΥΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΟΥΣΕΙΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ»
Award criteria
- Price — η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00621122-2024 · 15 October 2024
- OJS · 201/2024 · 15 October 2024