ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ. 14/2024
Buyer: Εφορεία Αρχαιοτήτων Πόλης Θεσσαλονίκης
- Published
- 4 December 2024
- Submission deadline
- 4 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €177,100
- Place of performance
- Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00741882-2024
- Reference
- a2524e2d-1de8-4851-8a8f-729b7f18dc48
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32322000Equipo multimedia
- 38652100Proyectores
- 30231320Monitores de pantalla táctil
- 38653400Pantallas de proyección
- 71356000Servicios técnicos
Description
"Προμήθεια και εγκατάσταση Τεχνολογικού εξοπλισμού" του έργου: «SUB.3.20 ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΧΡΗΣΗ ΚΤΗΡΙΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΣΜΟΥ Α3, ΩΣ ΜΟΥΣΕΙΟ ΕΥΡHΜΑΤΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ»
Award criteria
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της τιμής
Official publications
- TED · 00741882-2024 · 4 December 2024
- OJS · 236/2024 · 4 December 2024
Other tenders from Εφορεία Αρχαιοτήτων Πόλης Θεσσαλονίκης