ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ. 10/2024
Buyer: Εφορεία Αρχαιοτήτων Πόλης Θεσσαλονίκης
- Published
- 23 October 2024
- Submission deadline
- 25 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €183,880
- Place of performance
- Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00644334-2024
- Reference
- 20b29a61-c294-45c8-badc-9dd23b21d5fc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44210000Estructuras y partes de estructuras
Description
«ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΕΚΘΕΣΙΑΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ» του έργου: «SUB.3.20 ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΧΡΗΣΗ ΚΤΗΡΙΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΣΜΟΥ Α3, ΩΣ ΜΟΥΣΕΙΟ ΕΥΡHΜΑΤΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ»
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00644334-2024 · 23 October 2024
- OJS · 207/2024 · 23 October 2024
Other tenders from Εφορεία Αρχαιοτήτων Πόλης Θεσσαλονίκης