ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ. 1/2025
Buyer: Εφορεία Εναλίων Αρχαιοτήτων
- Published
- 3 April 2025
- Submission deadline
- 7 April 2025, 15:00
- Estimated value
- €480,242
- Place of performance
- ΠΕΙΡΑΙΑΣ, EL307
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00216219-2025
- Reference
- 4105d0ed-5c4a-4f01-aff7-d410bf6dd870
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39181000Bancos de laboratorio
- 51000000Servicios de instalación (excepto software)
Description
Προμήθεια εξοπλισμού εργαστηρίων Συντήρησης
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟΙ ΠΑΓΚΟΙ/ΑΠΑΓΩΓΟΣ ΕΣΤΙΑ /ΠΛΥΝΤΗΣ ΜΑΤΙΩΝ | 39181000 Bancos de laboratorio | €130,000 |
| 2 | ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΠΑΓΩΓΩΝ ΑΕΡΙΩΝ ΣΚΟΝΗΣ | 42000000 Maquinaria industrial | €50,000 |
| 3 | ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΕΠΙΕΣΜΕΝΟΥ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ ΑΦΑΛΑΤΩΣΗΣ | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €30,806 |
| 4 | ΛΟΙΠΟΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €269,435 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00216219-2025 · 3 April 2025
- OJS · 66/2025 · 3 April 2025