ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ. 09/2024
Buyer: Εφορεία Αρχαιοτήτων Πόλης Θεσσαλονίκης
- Published
- 16 October 2024
- Submission deadline
- 20 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €240,352
- Place of performance
- Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00626994-2024
- Reference
- 8cefe97d-fdf4-41c3-94a5-3adf23d9ccd6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79822500Servicios de diseño gráfico
- 79820000Servicios relacionados con la impresión
- 72212520Servicios de desarrollo de software multimedia
Description
"Γραφιστική σχεδίαση εποπτικού υλικού και παραγωγή ψηφιακών πολυμεσικών εφαρμογών", του έργου: «SUB.3.20 ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΧΡΗΣΗ ΚΤΗΡΙΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΣΜΟΥ Α3, ΩΣ ΜΟΥΣΕΙΟ ΕΥΡHΜΑΤΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ».
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00626994-2024 · 16 October 2024
- OJS · 202/2024 · 16 October 2024
Other tenders from Εφορεία Αρχαιοτήτων Πόλης Θεσσαλονίκης