ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την «Προμήθεια ενός (1) καινούριου τριαξονικού οχήματος με ανατροπή, γερανό και αρπάγη»
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ
- Published
- 28 August 2026
- Submission deadline
- 8 October 2026, 10:00
- Estimated value
- €225,806
- Place of performance
- ΨΑΧΝΑ-ΕΥΒΟΙΑΣ, EL642
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00594016-2026
- Reference
- f6671cec-318a-4bed-afe4-0a4f4145570c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34142000Camiones grúa y camiones volquete
Description
Η παρούσα μελέτη αφορά στην προμήθεια με τίτλο «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΤΡΙΑΞΟΝΙΚΟΥ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ, ΓΕΡΑΝΟ ΚΑΙ ΑΡΠΑΓΗ» για τις ανάγκες της Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Διρφύων-Μεσσαπίων. Το υπό προμήθεια όχημα και ο εξοπλισμός, θα είναι καινούργια, και θα παραδοθούν πλήρως συναρμολογημένα και έτοιμα για λειτουργία. Στο αντικείμενο της προμήθειας περιλαμβάνεται, η εκπαίδευση και υποστήριξη, του προσωπικού του Δήμου από τον προμηθευτή μετά την οριστική παραλαβή του οχήματος και του εξοπλισμού. Η παράδοση του οχήματος και του εξοπλισμού θα γίνει σε χώρο που θα υποδειχθεί από το Δήμο, με έξοδα του Aναδόχου. Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV): 34142000-4 , Γερανοφόρα φορτηγά και ανατρεπόμενα οχήματα.
Official publications
- TED · 00594016-2026 · 28 August 2026
- OJS · 166/2026 · 28 August 2026