Διακήρυξη ανοιχτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την προμήθεια ατομικών εφοδίων, παρασήμων, μεταλλίων και μέσων ατομικής προστασίας για τις ανάγκες της Διεύθυνσης Αστυνομίας Βορειοανατολικής Αττικής, για το έτος 2025.
Buyer: Διεύθυνση Αστυνομίας Βορειοανατολικής Αττικής
- Published
- 4 February 2025
- Submission deadline
- 18 March 2025, 13:00
- Estimated value
- €201,500
- Place of performance
- Αμαρούσιο Αττικής, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00075139-2025
- Reference
- 560dc45a-f6ec-4fcb-a80e-b5acdef6c99e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18235100Pullovers
- 18221100Capas impermeables
- 18424000Guantes
- 18425000Cinturones
- 18800000Calzado
- 18423000Corbatas
- 18512200Medallas
- 18331000Camisetas
Description
Διαδικασία προμήθειας για: α) 1.200 τμχ. λαιμοδέτες (κάθετοι, παπιόν και χιαστί) και 400 ζεύγη γάντια (λευκά και σουετίνας) επισήμων στολών αξιωματικών, β) 1.100 τμχ. καπαρντινοαδιάβροχα, γ) 2.000 τμχ. πουλόβερ (τύπου V, εσωτερικά και εξωτερικά), δ) 1.000 ζεύγη δερμάτινα γάντια, ε) 2.000 τμχ ζώνες (κανάβινες και δερμάτινες), στ) 450 ζεύγη υποδήματα (σκαρπίνια λουστρίνια, γόβες λουστρίνια και γόβες), ζ) 55 τμχ παράσημα και 265 τμχ μετάλλια, η) 2.700 τμχ φανέλες, θ) 100 τμχ προσωπίδες μετά φίλτρων,
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Πουλόβερ | 18235100 Pullovers | €40,000 |
| 2 | Καπαρτινοαδιάβροχα | 18221100 Capas impermeables | €39,000 |
| 3 | Δερμάτινα γάντια | 18424000 Guantes | €30,000 |
| 4 | Ζώνες | 18425000 Cinturones | €25,000 |
| 5 | Υποδήματα | 18800000 Calzado | €21,000 |
| 6 | Λαιμοδέτες και γάντια | 18423000 Corbatas | €15,000 |
| 7 | Παράσημα και μετάλλια | 18512200 Medallas | €14,000 |
| 8 | Φανέλες | 18331000 Camisetas | €10,000 |
| 9 | Προσωπίδες | 18142000 Viseras de seguridad | €7,500 |
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή.
Official publications
- TED · 00075139-2025 · 4 February 2025
- OJS · 24/2025 · 4 February 2025
Other tenders from Διεύθυνση Αστυνομίας Βορειοανατολικής Αττικής
- Ανοιχτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός της Δ/νσης Αστυνομίας Βορειοανατολικής Αττικής για παροχή υπηρεσιών καθαριότητας
- Ανοιχτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός της Δ/νσης Αστυνομίας Βορειοανατολικής Αττικής για παροχή υπηρεσιών καθαριότητας
- Ανοιχτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός της Δ/νσης Αστυνομίας Βορειοανατολικής Αττικής για παροχή υπηρεσιών καθαριότητας
- Διακήρυξη ανοιχτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την προμήθεια ατομικών εφοδίων, παρασήμων, μεταλλίων και μέσων ατομικής προστασίας για τις…
- Διακήρυξη ανοιχτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την προμήθεια ατομικών εφοδίων, παρασήμων, μεταλλίων και μέσων ατομικής προστασίας για τις…
- Ανοιχτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός της Δ/νσης Αστυνομίας Βορειοανατολικής Αττικής για παροχή υπηρεσιών καθαριότητας
- Ανοιχτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός της Δ/νσης Αστυνομίας Βορειοανατολικής Αττικής για παροχή υπηρεσιών καθαριότητας
- Διακήρυξη για την προμήθεια 750 μπουφάν τύπου fly για τη χορήγηση στο ένστολο προσωπικό της Διεύθυνσης Αστυνομίας Βορειοανατολικής Αττικής.
- Διακήρυξη για την προμήθεια ατομικών εφοδίων για τη χορήγηση στο ένστολο προσωπικό της Διεύθυνσης Αστυνομίας Βορειοανατολικής Αττικής.
- Διακήρυξη για την προμήθεια 800 ζευγών αρβυλών για τη χορήγηση στο ένστολο προσωπικό της Διεύθυνσης Αστυνομίας Βορειοανατολικής Αττικής.