Διακήρυξη ανοιχτού διεθνούς διαγωνισμού άνω των ορίων
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
- Published
- 5 August 2026
- Submission deadline
- 14 September 2026, 23:59
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00543073-2026
- Reference
- 96e54c4a-7e64-4980-b2b4-5a3040aba244
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79411000Servicios generales de consultoría en gestión
Description
Διακήρυξη ανοιχτού διεθνούς διαγωνισμού, άνω των ορίων, για τεχνικό σύμβουλο για την ενίσχυση της διοικητικής και επιχειρησιακής ικανότητας της Διεύθυνσης Οικονομικής και Αναπτυξιακής Πολιτικής του ΥΠΕΣ στο πλαίσιο διαχείρισης πόρων του Αναπτυξιακού Προγράμματος Δημοσίων Επενδύσεων (ΑΠΔΕ) και αξιοποίησης λοιπών χρηματοδοτικών εργαλείων.
Official publications
- TED · 00543073-2026 · 5 August 2026
- OJS · 149/2026 · 5 August 2026