Διακήρυξη ανάπτυξης λογισμικού εφαρμογής στατιστικών επιχειρήσεων
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΑΡΧΗ
- Published
- 3 May 2024
- Submission deadline
- 10 June 2024, 17:00
- Estimated value
- €220,000
- Place of performance
- EL307
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00264446-2024
- Reference
- 069a0ea7-42f3-496e-9a99-fd36e8432265
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72230000Servicios de desarrollo de software personalizado
Description
Διαγωνισμός για (α)σχεδίαση και ανάπτυξη λογισμικού δημιουργίας εφαρμογής για τις στατιστικές εργασίες του Τμήματος Μητρώων και Μεγάλων Επιχειρήσεων της ΕΛΣΤΑΤ , (β) συντήρηση, τεχνική υποστήριξη και επικαιροποίηση διαδικτυακής εφαρμογής ηλεκτρονικής συλλογής δεδομένων των Στατιστικών Διάρθρωσης Επιχειρήσεων (SBS), (γ) ανανέωση αδειών προγραμμάτων Adobe και περιφερειακών, απαραίτητων για τη δημιουργία γραφιστικών εφαρμογών, (δ) ανανέωση υπηρεσιών τεχνικής υποστήριξης και συντήρησης λογισμικού διαχείρισης εκτυπώσεων MPS MQ και (ε) ετήσια ανανέωση αδειών χρήσης λογισμικού SAS
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα Α | 72230000 Servicios de desarrollo de software personalizado | €220,000 |
| 2 | Τμήμα Β | 72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software | €13,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00264446-2024 · 3 May 2024
- OJS · 87/2024 · 3 May 2024