ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ α/α ΕΣΗΔΗΣ 345556
Buyer: ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΛΙΜΕΝΟΣ ΒΟΛΟΥ Α.Ε.
- Published
- 29 March 2024
- Submission deadline
- 10 May 2024, 23:59
- Estimated value
- €2,000,000
- Place of performance
- ΒΟΛΟΣ, EL613
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00190146-2024
- Reference
- 44cceab8-08e2-4415-a581-b44a1de26446
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09332000Instalación solar
- 09331200Módulos solares fotovoltaicos
- 51110000Servicios de instalación de equipo eléctrico
Description
Διακήρυξη Προμήθειας και Εγκατάστασης Τριών Φ/Β Συστημάτων
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Φ/Β Σύστημα Ισχύος 19,98kW | 09332000 Instalación solar | €30,000 |
| 2 | Φ/Β Σύστημα Ισχύος 800kW | 09332000 Instalación solar | €750,000 |
| 3 | Φ/Β Σύστημα Ισχύος 499,72kW | 09332000 Instalación solar | €1,220,000 |
| 4 | Φ/Β ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ | — | €2,000,000 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάση τιμής
Official publications
- TED · 00190146-2024 · 29 March 2024
- OJS · 64/2024 · 29 March 2024