ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 9/2025_ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- Published
- 3 July 2025
- Submission deadline
- 8 August 2025, 15:00
- Estimated value
- €258,303
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00431785-2025
- Reference
- f215854e-f9ba-44b4-b722-aca06ef11679
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33184100Implantes quirúrgicos
Description
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ «ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ »(CPV 33184100-4»), [ΚΑΕ 1311] ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ – ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2025 ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ», ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 129.151,50 € ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α., ΗΤΟΙ 145.941,20€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 100% ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΩΝ ΠΟΣΟΤΗΤΩΝ. Η ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗ ΔΑΠΑΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 258.303.00€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α /291.882,39€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ(ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ) ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ: 375637
Lots (14)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 15 | 33184100 Implantes quirúrgicos | €15,600 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 16 | 33184100 Implantes quirúrgicos | €19,500 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 17 | 33184100 Implantes quirúrgicos | €29,469 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 18 | 33184100 Implantes quirúrgicos | €6,100 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 19 | 33184100 Implantes quirúrgicos | €7,600 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 20 | 33184100 Implantes quirúrgicos | €3,260 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 21 | 33184100 Implantes quirúrgicos | €7,200 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 22 | 33184100 Implantes quirúrgicos | €8,448 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 23 | 33184100 Implantes quirúrgicos | €9,680 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 24 | 33184100 Implantes quirúrgicos | €4,280 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 25 | 33184100 Implantes quirúrgicos | €4,730 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 26 | 33184100 Implantes quirúrgicos | €18,540 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 27 | 33184100 Implantes quirúrgicos | €960 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 28 | 33184100 Implantes quirúrgicos | €7,900 |
Official publications
- TED · 00431785-2025 · 3 July 2025
- OJS · 125/2025 · 3 July 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- 22/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2026 (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ/ΥΠΟΕΡΓΟ 5, 6)
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
- 27/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2026_ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΥΠΟΕΡΓΟ:7,8,9,10,11,12)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- 3/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026