El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 9/2025_ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»

Published
3 July 2025
Submission deadline
8 August 2025, 15:00
Estimated value
€258,303
Place of performance
EL612
Procedure
Open procedure
Notice number
00429700-2025
Reference
69530d93-f9e9-479b-8a5c-61f3b968d167
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ «ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ »(CPV 33184100-4»), [ΚΑΕ 1311] ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ – ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2025 ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ», ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 129.151,50 € ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α., ΗΤΟΙ 145.941,20€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 100% ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΩΝ ΠΟΣΟΤΗΤΩΝ. Η ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗ ΔΑΠΑΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 258.303.00€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α /291.882,39€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ(ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ) ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ: 375637

Lots (14)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1
EL612
33184100 Implantes quirúrgicos €5,000
2 ΤΜΗΜΑ 2
EL612
33184100 Implantes quirúrgicos €7,000
3 ΤΜΗΜΑ 3
EL612
33184100 Implantes quirúrgicos €4,440
4 ΤΜΗΜΑ 4
EL612
33184100 Implantes quirúrgicos €4,500
5 ΤΜΗΜΑ 5
EL612
33184100 Implantes quirúrgicos €2,040
6 ΤΜΗΜΑ 6
EL612
33184100 Implantes quirúrgicos €10,552
7 ΤΜΗΜΑ 7
EL612
33184100 Implantes quirúrgicos €10,552
8 ΤΜΗΜΑ 8
EL612
33184100 Implantes quirúrgicos €10,552
9 ΤΜΗΜΑ 9
EL612
33184100 Implantes quirúrgicos €10,552
10 ΤΜΗΜΑ 10
EL612
33184100 Implantes quirúrgicos €10,552
11 ΤΜΗΜΑ 11
EL612
33184100 Implantes quirúrgicos €2,850
12 ΤΜΗΜΑ 12
EL612
33184100 Implantes quirúrgicos €10,000
13 ΤΜΗΜΑ 13
EL612
33184100 Implantes quirúrgicos €20,000
14 ΤΜΗΜΑ 14
EL612
33184100 Implantes quirúrgicos €15,000

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»