Διακήρυξη 9/2025 (Α/Α 377521) Προμήθεια Αντιδραστηρίων.
Buyer: Γενικό Νοσοκομείο - Κέντρο Υγείας Λήμνου
- Published
- 11 July 2025
- Submission deadline
- 22 August 2025, 14:00
- Estimated value
- €600,000
- Place of performance
- Μύρινα Λήμνου, EL411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00455085-2025
- Reference
- d0873a3c-1cac-49c7-b104-14012b42f1aa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696300Reactivos químicos
Description
Διεθνής Ηλεκτρονικός Ανοικτός Διαγωνισμός, άνω των ορίων, για «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ & ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ», CPV: 33696300-8 συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 600.000,00 € χωρίς ΦΠΑ (636.000,00 € με ΦΠΑ 6%) και κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής (χαμηλότερη τιμή), για δύο (2) έτη και Δικαίωμα Προαίρεσης για ένα επιπλέον έτος μετά τη λήξη της αρχικής σύμβασης με απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου. Αναλυτικά: Α. Προϋπολογιζόμενη δαπάνη για τα 2 έτη : 400.000,00 € χωρίς ΦΠΑ (424.000,00 € με ΦΠΑ 6%). Β. Συνολική προϋπολογιζόμενη δαπάνη συμπεριλαμβανομένου Δικαιώματος Προαίρεσης για ένα, επιπλέον έτος, μετά τη λήξη της αρχικής σύμβασης, 600.000,00 € χωρίς ΦΠΑ (636.000,00 € με ΦΠΑ 6%).
Award criteria
- Price — Αποκλειστικά βάσει της τιμής (χαμηλότερη τιμή)
Official publications
- TED · 00455085-2025 · 11 July 2025
- OJS · 131/2025 · 11 July 2025